miejskapolka | Maroko- przybywaj!
26
single,single-post,postid-26,single-format-video,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-6.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive

09 wrz Maroko- przybywaj!

Przypuszczam, że jeszcze niespełna rok temu nie odważyłabym się zaaranżować łazienki z kaflami marokańskimi w tle. Zawsze lubiłam przemycać do wnętrz kolory, dzięki którym mieszkanie dostawało energetycznego kopa. Niemniej jednak do intensywnych barw w łazience podchodziłam z rezerwą. Wyraziste kolory w łazience traktowałam jak zło konieczne w najlepszym wypadku zarezerwowane tylko i wyłącznie dla dodatków.

Jakie szczęście, że kobieta zmienną jest! Intensywne poszukiwania inspiracji dla urządzenia własnej łazienki zaprowadziły mnie aż do przesyconego kolorami Maroka. Wpadłam po uszy. Małe, cementowe kafelki skradły moje serce na dobre. Harmonijna mozaika w połączeniu z białym tłem to duet idealny!

Ostateczna decyzja dotycząca wyboru wzoru cały czas przede mną. Jak na razie moim faworytem są płytki cementowe od Kolory Maroka. W obliczu ogromnej różnorodności wzorów i kolorów zdecydowanie się na ten jeden jedyny model to prawdziwe wyzwanie! Na dzień dzisiejszy mój number one to wzór KęKę:

Nie powiedziałam jeszcze ostatniego słowa. Póki co czekam na czwartek, wówczas będę mogła przyjrzeć się moim faworytom na żywo w sklepie stacjonarnym. Jeszcze jedno, zanim zaczniecie zastanawiać się skąd ta cena za m² obejrzyjcie filmik poglądowy, który prezentuje w jaki sposób powstają płytki cementowe

Cieszcie oko & inspirujcie się!

PS. Jestem ciekawa Waszych opinii! Co sądzicie o płytkach cementowych? Odważyłybyście się na zdecydowany, kolorowy wzór?

Ściskam!

No Comments

Post A Comment